Apie mus

Pradėjome šią veiklą galima sakyti atsitiktinai ir pamatėme – kiek daug tėvelių Lietuvoje neišgali nusipirkti kokybiškų garsių firmų naujų autokėdučių, nes jie kainuoja tikrai daug…

Norime suteikti galimybę vidutines ar mažesnes pajamas gaunantiems tėveliams savo vaikučiams nupirkti kokybiškų, pripažintų ir visame pasaulyje mėgstamų gamintojų automobilinių kėdučių. Siekiame tapti tokiais vaikiškų prekių pardavėjais, kad pirkdami naudotą daiktą internetu, Jūs žinotumėte, jog gausite kokybišką daiktą ir džiaugtumėtės savo mažųjų saugumą ir komfortą užtikrinę pasirinkdami mus.

Taip pat norime padėti tėveliams teisingai pasirinkti modelį, kuris atitiktų būtent jų poreikius ir patenkintų lūkesčius. O ateityje, galbūt ir plėsti asortimentą įvedanti vis įvairesnes prekes, kurios reikalingos smagiai nerūpestingai vaikystei bei tėvelių potogumui. Juk svarbiausia – vaikai!

Iš pradžių buvo nedrąsu prisipažinti pirkėjams, kad parduodame ne savo vaikų naudotas automobilines kėdutes. Bet dabar galime drąsiai sakyti – jos nė kiek ne blogesnės, o kartais ir geresnės už tų, kurie parduoda savas ar bent jau taip teigia. Iš patirties žinome ne vieną perpardavinėtoją, teigiantį, kad parduoda savo vaiko naudotą kėdutę, o ji kas mėnesį vis kita… Jau pasitaikė atvejų, kuomet mūsų autokėdutes pirko dėl to, kad prieš tai įsigijo iš privačių asmenų ir prekės atrodė toli gražu ne taip, kaip aprašytos. Juk deja ne visiems parduodantiems labai svarbu, ar būsite patenkinti įsigyta preke, nes tai tik vienkartinis sandoris. Tuo tarpu mūsų veikla tęstinė ir mums labai svarbi kiekvieno pirkėjo nuomonė.

Jeigu kilo klausimų – rašykite ar skambinkite, visuomet atsakysime, patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamą kėdutę Jūsų vaikučiui. Patenkinti pirkėjai jau rekomenduoja mus savo draugams, pažįstamiems ar sugrįžta pirkti antros kėdutės – ačiū Jums.

Autokėdutės mums jau tapo ne tik verslas, bet ir hobis.